www.cvonline.hu

Raktári ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1016929

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • szállítólevelek írása
  • shuttle excel tábla napra kész vezetése
  • két gyár között szállított áruk regisztrálása
  • raktár kiszolgálása üres göngyölegekkel, illetve a készáruk elhordása
  • kamionok rakodása

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3324)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Juttatások:
  • fix alapbér + teljesítménybér + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség
  • multinacionális környezet

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés
  • SAP ismeretek

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a fenti e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest