www.cvonline.hu

Raktári technikus

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Világszinten elismert autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • Anyagok bekönyvelése (SAP)
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Igényelt anyagok kiadása a megfelelő jogosultság ellenőrzése után
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos nyomon követése, készletpontosság ellenőrzése (SAP)
  • Közreműködés a leltárak során
  • Vizsgálati utasítások és mintavételezési szabályok alapján termelési alapanyagok minőségi vizsgálata, mérése, anyagok beazonosítása
  • Mérési eredmények rögzítése, jegyzőkönyvkészítés.
  • Az anyagok raktározása során felmerülő esetleges eltérés, sérülés, minőségromlás esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

Elvárások:

  • Középfokú  végzettség

  • Új típusú targoncavezetői engedély, mindhárom típusra

  • 2-3 éves targoncavezetői gyakorlat

  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete vagy más áru-/anyagkönyvelési program használatában szerzett tapasztalat

  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület (A következő településekről egy átszállással megközelíthető: Gyömrő, Maglód, Nagykáta, Mende, Pusztaszentistván, Tápiószecső.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő