www.cvonline.hu

Raktári technikus

  • A hirdetés 1326 napja lejárt
A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A szállítmányozótól beérkező áruátvétel teljes folyamatának kezelése,
  • Kézi- és gép anyagmozgatás,
  • Igényelt anyagok kiadása,
  • Raktári készletnyilvántartó rendszer naprakész vezetése,
  • Idegenáru ellenőrzés tervezése, valamint rögzítése a SAP-ban,
  • Leltározás.
Elvárások:
  • Min. 3 éves raktári tapasztalat,
  • Középfokú szakvégzettség,
  • Targoncavezetői bizonyítvány,
Előny:
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése