www.cvonline.hu

Raktári technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094958

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Beérkező anyagok, termékek átvétele
  • Be- és kitárolás, csomagolás, komissiózás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Közreműködés a leltárak során

Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • SAp ismeret

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szezett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: 3 műszak: 5:40-13:50, 13:40-21:50, 21:40-5:50, heti váltásban

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió