www.cvonline.hu

Raktári technikus

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Van targoncavezetői engedélyed és tapasztalaotd is?

A Work Force Kft. budapesti partnercégéhez keres az alábbi pozícióba jelöltet:

Raktári technikus (BUD242)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Áru mozgatása targoncával
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Készletpontosság követése, ellenőrzése
  • Jegyzőkönykészítés
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Raktározási feladatokban szerzett több éves tapasztalat
  • SAP vagy más árukönyvelési rendszer ismerete
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszak vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Az alkalmas jelöltekkel határozatlan idejű szerződést kötünk!
  • Nagyvállalatokkal, stabil hátterű cégekkel dolgozunk!
  • Természetesen törvényes, bejelentett munkát biztosítunk hosszú távra!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a +3620/505-0216-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -