www.cvonline.hu

Raktári targoncavezető- Mór (Referenciaszám: RE-837)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.04.
Hirdetés azonosító: 808809

Elvárások:

  • OKJ-s (Targoncavezetői, Könnyű- vagy nehézgépkezelői) szakképesítés és targoncavezetői jogosítvány
  • Több éves targoncavezetői rutin elektromos (és oldalvillás) targoncán!
  • Három műszakos munkarend vállalása! (hétfőtől-péntekig 6-14:20-ig, 14:20-22:40-ig, 22:40-6:00-ig)
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, pontosság, erős fizikum, jó állóképesség

Feladatok:

  • A raktárba érkező alapanyagok beérkeztetése, mozgatása
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek összekészítése
  • A félkész-, és késztermékek kiszállítása, csomagolás ellenőrzése, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés (alapórabér + műszakpótlékok + jelenléti bónusz)
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével:

Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Dunaújváros, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.

  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. prémiumkategóriás gépjárművek ülésalkatrészeit gyártó multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát gépkezelői végzettségének és targoncavezetői jogosítványa típusának pontos megjelölésével és bizonyítvány másolatait az alábbiak közül Önhöz legközelebbi ügyfélszolgálati irodánkhoz személyesen vagy e-mail-ben a E-mail cím megjelenítése email címre!

A buszmenetrend további állomáshelyeiről, valamint az álláslehetőség egyéb részleteiről érdeklődhet telefonon vagy személyesen a lent feltüntetett ügyfélszolgálati irodák kapcsolattartóinál!

  • Tatabányai ügyfélszolgálati iroda: 2800 Tatabánya, Béla király körtér 66. E-mail: E-mail cím megjelenítése. Kapcsolattartó: Illyés Vivien, Mobil: 20-331-2055.
  • Székesfehérvári ügyfélszolgálati iroda: 8000 Székesfehérvár, Piac tér 8. E-mail: E-mail cím megjelenítése. Kapcsolattartók: Udvardi Júlia, Gyevnár Kata, Mobil: 20-967-3093.

Kérjük, hogy e-mail-es jelentkezés esetén a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-837-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő