www.cvonline.hu

Raktári targoncás

  • A hirdetés 182 napja lejárt

XI. kerületi Kozmetikai és Háztartás vegyipari Zrt.

munkatársat keres

Feladatok

  • Raktáron belüli árumozgatás
  • A raktár és az üzem közötti árumozgatás
  • A cég raktárába érkező alap és csomagolóanyagok átvétele, a tehergépkocsiról történő levétele, betárolása
  • Kiszállítási és beszállítási okmányok kezelése
  • Készáru nyilvántartás (raktárprogram használatával)
  • Készletek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzemvezetővel, a többi raktárossal, a beszerzővel
  • Raktári rend fenntartása
  • Targonca kezelése, tisztán tartása
  • Leltározás, készletnyilvántartás (raktári program használatával)
  • A raktár program (Oracle) kezelése
  • Adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben
  • Egyéb adminisztráció elvégzése raktári környezetben
  • Munkaidő: 6:00-14:30

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány,
  • gépkezelői jogosítvány (3324 vezetőüléses vagy 3332 elektromos targoncák kategória),
  • elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • Megbízhatóság
  • Számítógépes alapismeretek
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • kitartás
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • precizitás
  • önállóság és határozottság
  • logisztikában szerzett tapasztalat

Előny

  • Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:
XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát a bruttó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: raktári targoncás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő