www.cvonline.hu

Raktári targoncás

  • Frissítve 192 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncás

Munkavégzés helye: Győr Ipari Park

Tevékenységi kör: Autóipari alkatrészek raktári anyagmozgatása

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Termékek raktározása
  • Beérkezett késztermékek lerakodása
  • Szállítás előtt a tehergépkocsik feltöltése
  • Belső raktári anyagmozgatás

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Targoncavezetői jogosítvány (új típusú)
  • Raktározásban / Targoncázásban szerzett több éves tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Városi buszbérlet térítése
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése vagy keressen minket a következő telefonszámon: 20/509-4636

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Győr-Moson-Sopron