www.cvonline.hu

Raktári Részleg Vezető Helyettes

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

RAKTÁRI RÉSZLEG VEZETŐ HELYETTES

Feladatok:

  • 15 fős raktári árukezelő csapat irányítása
  • A munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése
  • Munkafolyamatok koordinálása
  • Leltárak lebonyolítása
  • Munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • Vezetői feladatokkal járó adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves nagyvállalati környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Két műszakban történő munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Jelenlegi havi bruttó átlagbér 310. 000 Ft
  • Részvétel egy fiatalos, sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
a Jelentkezés gombra  kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest