www.cvonline.hu

Raktári osztályvezető – Székesfehérvár

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1071005

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Az Ön feladata

  • 5-6 hónapos magyarországi betanulás keretében megismeri a vállalatunk működését, elsajátítja a munkakör betöltéséhez szükséges ismereteket
  • a betanulás után a logisztikai központ egy osztályának (árubeérkezés,- összekészítés,- kiszállítás) vezetése, ahol 80-100 alkalmazott irányításáért felel
  • munkatársak toborzása, a személyzet betanítása és továbbképzése
  • a munkaerő felelősségteljes tervezése
  • egységes vállalati koncepciónk maradéktalan megvalósítása

Az Ön profilja

  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok, lehetőség szerint logisztikai szakirányon
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • magas szociális kompetencia, jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • országon belüli mobilitás vállalása a betanulás idejére
  • átlagon felüli elhivatottság
  • német nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését
  • jelenleg ebben a munkakörben elérhető legmagasabb havi bruttó jövedelem 995.000 Ft
  • semleges cégautó, privát használatra is
  • étkezési hozzájárulás nettó 17.174 Ft (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány nettó 8.000 Ft (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja