www.cvonline.hu

Raktári operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1051289

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Áru-összekészítés, komissiózás
  • Kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség

Juttatások:
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről

Előnyök:
  • Azonnal munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Egyéb információk:
Munkaidő: két műszakos munkarend Munkavégzés helye: Biatorbágy

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest