www.cvonline.hu

Raktári Operátor

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1041778

Országos Dohánybolt ellátó párnercegünk megbízásából keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Kommisiózás
  • dohányáru összekészítése

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • bruttó 170.000 Ft-os kezdő bér+30 %-os bérpótlék
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel a hirdetésben leírtak és érdekli a lehetőség várjuk fényképes önéletrajzát a következő email címre.

Munkavégzés helye:
  • Győr