www.cvonline.hu
Raktári operációs vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.25.
Hirdetés azonosító: 692884
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális piacvezető logisztikai szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI OPERÁCIÓS VEZETŐ

Feladatok:

- Logisztikai központ adminisztrációjának irányítása
- Készletgazdálkodás koordinálása
- Ügyfélszolgálat és csomagolási üzletág irányítása
- Az operáció közvetlen irányítása (kb. 15 fő)

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség, felső fokú végzettség előnyt jelent
- Legalább 2 éves raktári operáció irányításában szerzett gyakorlat
- Ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
- Precizitás
- Jó szervező és tervező készség