www.cvonline.hu

Raktári Műszakvezető

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a raktárban a magas színvonalú munka feltételeinek biztosítása (pl. kiszállítás, áruátvétel, árukiadás, szortírozás, visszárukezelés)
  • a raktárban végzett munkatevékenységek, folyamatok tervezése, megszervezése
  • a munkával kapcsolatban felmerült problémák hatékony megoldása
  • a raktárkapacitás optimalizálása
  • a raktár működésére vonatkozó szabályok betartása, beosztottakkal való betartatása
  • a raktár operatív működésének biztosítása, a raktári dolgozók munkavégzésének kontrollálása, beleértve a diák munkaerőt, bérmunkát végző külső vállalkozó munkavállalóit
  • az operatív folyamatok, biztonsági, munkavédelmi előírások betartatása

Elvárásaink:

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel-re
  • Pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • ambiciózus kreatív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • több éves csoportvezetői tapasztalat (20-30 fő irányítása)
  • középfokú végzettség
  • agilis, eredményorientált személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • targoncavezetői engedély
  • dolgozói teljesítmény-menedzsmentben szerzett tapasztalat (mennyiség, minőség)

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • dinamikus, fiatalos  csapatot
  • versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, dél-pest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő