www.cvonline.hu
Raktári műszakvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.15.
Jelentkezési határidő: 2015.08.18.
Hirdetés azonosító: 949360
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi háttérrel rendelkező, könnyűipari, termelő tevékenységet végző partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:
- A raktár és a raktári munka felügyelete, a raktárosok teljes körű irányítása, kontrollálása
- A napi raktári feladatok kiosztása, betartása, ellenőrzése
- Szállítmányok tételes ellenőrzése, átvétele
- Az időszakos leltárakra az előkészületek elvégzése
- A megbeszéléseken való részvétel

Követelmények
- Logisztikai- raktározási végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- 3-4 éves műszakvezetői háttér
- Angol nyelvismeret előny
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek
- Modern termelési elvek (5S, Kaizen, Kan-ban stb.) ismerete nagy előnyt jelent

- Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cég csapatában
- Versenyképes juttatások