www.cvonline.hu

Raktári műszakvezető

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 783095

Feladatok:

  • Beérkező szállítmányok fogadása és kezelése
  • Adatok pontos és időbeni bevitele a nyílvántartási rendszerbe
  • Gyártósorok anyagellátásának biztosítása
  • Raktári rend és tisztaság biztosítása, megóvása
  • Kiszállítások felügyelete
  • A műszak napi munkájának irányítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Raktározási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Csoport-/ műszakvezetői tapasztalat előny
  • Magabiztos, dinamikus fellépés
  • Magasszintű problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Vállalati buszjárat (Miskolcról, Ónodból)
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Dolgozói kedvezmények (uszoda, fittnesz, éttermek, szolgáltatások, mobil flotta)