www.cvonline.hu

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

Régió:

Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 778406
lejárt

  Szívesen dolgozna egy modernül felszerelt több 10 000 m2-es raktárban vezetőként? Nem jelent problémát a műszakba járás és egy közel 20 fős csapat irányítása? Ha ezeknek a feltételeknek megfelel, ez a lehetőség Önnek szól!

Multinacionális partnerünk Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő gyártó cége. Nyugat - Magyarországon az utóbbi 2 évben olyan nagy mértékű bővítést hajtottak végre, amellyel nem sok cég büszkélkedhet. A termelési kapacitások mellett növelték a raktári területet és modernizálták a folyamatokat, a logisztika gördülékenyebbé tétele érdekében.

A raktári csapatba keresünk számukra az alábbi pozícióba szakembereket angol nyelvtudással:

Feladatok:

  • Irányítja, felügyeli, ellenőrzi és adminisztrálja a műszakjában beérkező és kimenő szállítmányok, napi gyártás gépi, ill. kézi rakodását, minőségi-mennyiségi ellenőrzését, átvételét/kiadását, a raktáron belüli kézi, gépi áru-, ill. anyagmozgatást (ki-, betárolás, egyéb raktári mozgatás). Felelős az általa elvégzett/elvégeztetett mozgatások minőségéért, pontosságáért, adminisztrációjáért, a készletpontosságért;
  • Felelős a rábízott munkaerő tevékenységének koordinálásáért, idejük hatékony kihasználtságáért, beleértve a szabadságot, hiányzást, teljesítményértékelést, fegyelmet;
  • Vezeti, képzi és motiválja a különböző készségekkel rendelkező csapatot azért, hogy elérjék az egyén és részleg fejlődését;
  • Felel a teljeskörű műszakátadásért, mellyel megalapozza a következő műszak tevékenységét;
  • Részt vesz a leltározási folyamatban.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Legalább 3 év raktárvezetői vagy termelési csoportvezetői tapasztalat;
  • MS Office felhasználói ismerte.

Előnyök:

  • SAP vállalatirányítási rendszer.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés + műszakpótlék;
  • Cafeteria rendszer;
  • Modern felszereltségű raktár;
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment

Egyéb információk:

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Vas