www.cvonline.hu

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

  • A hirdetés 1339 napja lejárt

A LOCARGO KFT logisztikai csapatába veszprémi munkavégzéssel

munkatársat keresünk.

Feladatok és felelősség:

  • raktári folyamatok koordinálása, végrehajtása
  • 5-8 fő raktáros munkájának koordinálása
  • aktív részvétel a feladatok elvégzésében
  • kapcsolattartás az érintett társterületekkel, partnerekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • kisebb csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • raktári tevékenységben szerzett legalább 2 éves tapasztalat, erkölcsi bizonyítvány
  • MS Office ismerete
  • jó kommunikációs és szervezőkészség

Munkavégzés helye:

Veszprém

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő