www.cvonline.hu

Raktári Műszakvezető

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • raktári folyamatok irányítása
  • szállítás előkészítése, szervezése, teljes felügyelete
  • raktári rend és bizonylati fegyelem betartása, betartatása
  • raktáros kollégák munkájának koordinálása
  • együttműködés társosztályokkal
  • napi kapcsolattartás fuvarozókkal
  • fuvarszervezés
  • feladatokhoz szükséges munkaerőigény meghatározása, feladatok kiosztása, elvégzésük ellenőrzése

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett több éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precizitás
  • jó szervezőkészség
  • rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs készség
  • stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, gyalogkíséretű) jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • cafeteria + dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel:
raktári műszakvezető!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Szállítási menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű