www.cvonline.hu
Raktári Műszakvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád
Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1200392
lejárt

Multinacionális vállalati háttérrel rendelkező, gyártó partnerünk megbízásából keresünk Raktári műszakvezető kollégát Makóra. Amennyiben rendelkezel kommunikációképes angol nyelvtudással, valamint logisztikában szerzett vezetői tapasztalattal, jelentkezz!

Feladatok:

  • A raktári folyamatok folyamatosságának biztosítása a nyers áru átvételétől a készáru elszállításáig
  • Kb. 15 fő raktári személyzet munkájának beosztása, koordinálása és ellenőrzése
  • A raktári folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel
  • Részvétel a folyamatok megtervezésében és a kapacitás elemzésében
  • Adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetői engedély és az SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Műszakrendhez igazított buszjáratok indulnak Szeged és Hódmezővásárhely irányából
  • Multinacionális vállalati háttér és modern technológia
  • Fiatalos, lendületes csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.