www.cvonline.hu

RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1072299

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A raktár folyamatainak megszervezése, azok működésének biztosítása
  • Készletpontosság biztosítása. SAP tranzakciók, anyagmozgások nyomon követése
  • A raktárban tárolt alapanyagok és késztermékeke szakszerű tárolásának biztosítása
  • Betárolások, anyagkiadások felügyelete
  • A raktári tárolási rend biztosítása
  • Raktári identifikáció karbantartása
  • A termelés zavartalan ellátásának biztosítása mind alapanyag, mind göngyöleg tekintetében
  • Kiszállítások koordinálása, támogatása
  • A biztonságtechnikai, nyomon követendő anyagok/termékek dokumentációinak és folyamatainak állandó ellenőrzése, biztosítása
  • A raktár dolgozóinak felügyelete, irányítása, motiválása
  • A részlegre vonatkozó eljárásokban, munkautasításokban meghatározottak betartatása, megfelelő formanyomtatványok vezetése
  • Külső/belső vevői igényeknek való megfelelés
  • A fenti folyamatok menetének folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány (3312,3313,3324)
  • Középfokú végzettség
  • SAP ismeret (preferáltan SD, WM)
  • Minimum 3 éves csoportvezetői tapasztalat
  • Raktározási (tárolás) területén eltöltött legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat
  • MS office felhasználói ismeret
  • Határozott, felelősségteljes, terhelhető személyiség
  • Nyitott, proaktív, rugalmas

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁRI MŰSZAKVEZETŐ, Győr-Veszprém térsége