www.cvonline.hu

Raktári műszakvezető - Pápa (Referenciaszám: HM-1630)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.29.
Hirdetés azonosító: 1072054

Feladatok:

  • A raktár folyamatainak megszervezése, azok működésének biztosítása
  • Készletpontosság biztosítása
  • Anyagmozgások nyomon követése SAP-ban, kisvonatok felügyelete
  • A raktárban tárolt alapanyagok és késztermékeke szakszerű tárolásának biztosítása
  • Betárolások, anyagkiadások felügyelete
  • A raktári tárolási rend biztosítása
  • A termelés zavartalan ellátásának biztosítása mind alapanyag, mind göngyöleg tekintetében
  • Kiszállítások koordinálása, támogatása
  • A raktár dolgozóinak felügyelete, irányítása, motiválása
  • A részlegre vonatkozó eljárásokban, munkautasításokban meghatározottak betartatása, megfelelő formanyomtatványok vezetése

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány (3312,3313,3324)
  • Középfokú végzettség
  • SAP ismeret (preferáltan SD, WM)
  • Több éves csoportvezetői tapasztalat
  • Raktározási (tárolás) területén eltöltött legalább 2-3 éves gyakorlati tapasztalat
  • MS office felhasználói ismeret
  • Határozott, felelősségteljes, terhelhető személyiség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1630-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -