www.cvonline.hu

Raktári munkatárs/Göngyöleg kezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1015087

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Göngyölegek leválogatása típus/minőség szerint
  • Göngyölegek összekészítése
  • Napi göngyöleg leltár készítése
  • Göngyölegek kocsikra rakása, illetve szedése
  • Készletek figyelemmel kísérése, eltérés esetén jelzése

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • két műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + teljesítménybér + egyéb juttatások
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • SAP ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest