www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Biztos, bejelentett munkára vágyik? Otthonosan mozog a raktározásban?
Amennyiben mindez igaz Önre, várjuk jelentkezését az online kereskedelem terén piacvezető áruházunkba a következő pozícióba:

(BUD200)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kiadott lista alapján termékek összekészítése
  • Összekészített áru dokumentálása
  • Termékek összecsomagolása és felkészítése a szállításra
  • Vezető utasításainak elvégése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség, előny a középfokú végzettség
  • Raktározásban, komissiózásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló látás és számolási képesség (színlátás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!)
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Szolgalmas és megbízható munkavégzés
  • Túlórák vállalása

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület
  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 8-17 óra között), későbbiekben várható a kettő illetve három műszak
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Béren felül bónusz és cafeteria

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/254-8144 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -