www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Nemzetközileg elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik lepakolása
  • Kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • Anyagmozgatás, kézzel
  • Áru címkézésével kapcsolatos teendők ellátása
  • Raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • Leltározásban történő részvétel

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Releváns raktári gyakorlat alapfeltétel
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség

Előny:

  • Szakmunkás vagy szakközép iskolai végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret előny
  • Azonnali munkakezdés vállalása
  • Budapest XXIII. kerületében és vonzáskörzetében lévő lakhely vagy tömegközlekedési utazási hajlandóság

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • BKV bérlet térítése
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes, biztonságos munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Soroksár (Határ útról a 66-os busszal megközelíthető)

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

     e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő