www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • A hirdetés 655 napja lejárt

 FOLTIN

A Foltin - Globe Kft. több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, családi vállalkozás. Fő profilja az élelmiszer-disztribúció és a logisztikai szolgáltatás ezen felül az élelmiszergyártás területén is kezdeti sikerekről számolhat be. Központja és 10.000 m2 területű raktára az M0-ás mellett található, a Nagytarcsai Ipari Parkban.

A Foltin - Globe Kft.

pozícióba keres 1 fő munkavállalót.

Feladatok:

  • Raktárkészlet kezelés

  • Árukiadás előkészítése

  • Kapcsolattartás a partner cégekkel

  • Vevőkiszolgálás

  • Raktári adminisztráció

  • Elszámolások kezelése

  • Raktári folyamatok menedzselése

  • Belföldi fuvarszervezés adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Excel felhasználói szintű ismerete

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Raktárkezelésben szerzett tapasztalat feltétele a pozíció betöltésének!

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat előny.

Amit nyújtunk:

  • Egy műszakos munkarend

  • Modern környezet

  • Jogkövető, korrekt cégfilozófia

  • Stabilitás

  • Budapesti lakhely esetén rendszeres céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa Ipari Park

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk, 2015. június 1-ig.

Helyek Kistarcsa
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő