www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • A hirdetés 929 napja lejárt

Partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Jelentkezz, ha:

  • ·         dolgoztál, vagy jelenleg is dolgozol a logisztikában, raktározásban,
  • ·         jó munkabírással rendelkezel és pörgős vagy,
  • ·         fiatalos csapatban szeretnél dolgozni,
  • ·         szeretnél jó munkakörülmények között dolgozni.

Ami a munkát illet:

  • fő feladatod a termékek fizikai mozgatása és betárolása lesz,
  • a beérkező árukat precízen kell elhelyezned a megfelelő helyre,
  • ha megrendelés érkezik, az árut összekészíted, komissiózod, hogy a lehető legrövidebb idő alatt teljesítsd azt,
  • fontos, hogy akkor tudsz hatékonyan dolgozni, ha a munkaterületed rendben tartod.

Munkaidőd így alakul:

  • 2 műszakos munkarendben, napi 8 órában.

Hogy mit kínálunk cserébe:

  • fix fizetést és teljesítményed alapján bónuszt adunk,
  • egy stabil hátterű cégnél csinálhatod, amihez igazán értesz,
  • ha hosszú távon gondolkozol, fejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra,
  • mi hosszú távon számítunk rád!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!

Referencia kód: RH

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre.

Felhívjuk szíves figyelmed, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő