www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 789648
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttel kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk kollégákat.

Feladatok:

  • Raktár munkájának támogatás
  • Krékpáralkatrészek csomagolása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév
  • heti 2-3nap

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi 8órában , 7:00 - 15.00 óra között

Amit kínálunk

  • bruttó 700 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.