www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 575043

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Elektronikai cikkekkel kapcsolatos raktári feladatok ellátása,
  • nagygépek mozgatása targoncával,
  • áruátvétel/kiadás és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • raktári rend fenntartása, felettes által kért feladatok kivitelezése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • elektromos targoncavezetői engedély és gyakorlat,
  • számítógépes ismeretek,
  • jó fizikum, teherbírás,
  • precíz, pontos munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: teljes munkaidő H-P, egy műszak (20. kerület)
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió