www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1159721

Partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Termékek előkészítése, átcsomagolása, címkézése
  • Csomagoló anyagok kezelése és egyéb raktári feladatok ellátása
  • Az átcsomagoláshoz szükséges csomagoló anyagok és címkék előkészítése, nyilvántartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a fenti e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: folyamatos 2 műszak Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület