www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

Budapest ÉK-i részén működő, külföldi tulajdonban lévő gyártó vállalat keres munkatársat 2 műszakos munkarendbe azonnali belépéssel a következő pozícióba:

Feladatok

  • Ki és beszállításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, átvétel, tételezés, csomagolás és ellenőrzés, anyagmozgatás

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői bizonyítvány
  • SAP WM/PDA rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség

Egyéb juttatások

  • Éves bónusz / mozgóbér
  • Étkezési jegy
  • Egészségpénztár
  • Cafeteria
Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest