www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1079641
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg orvosi segédeszközöket és többfunkciós ápolószereket, kontaktlencséket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal raktáros munkakörbe.

Feladatok:

  • Kiszállításra előkészítés
  • Áruösszekészítés, ellenőrzés
  • Fóliázás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szkenner használata

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Fiatalos, lendületes személyiség
  • Monotonitás és stressztűrő képesség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Targoncavezetői vizsga lehetőség 3 hónap után!
  • Erzsébet utalvány, bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjárat Budapestről

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül, vagy a 06-70/452-0804 telefonszámon vagy önéletrajz elküldésével a Link megjelenítése email címen.

Kérjük jelentkezéskor kiemelten ügyeljen a pozíció megnevezésére (raktáros).