www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1079127

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Raktári munkatárs
Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14.
Feladatok: Gondoskodik az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatásáról és elhelyezéséről, segíti a targoncás, szortírozós és egyéb raktári munkafolyamatok hatékony elvégzését.
Betartja a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat, munkáját hatékonyan végzi.
A raktárteret rendben és tisztán tartja.
Amit kérünk: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
fizikai és egészségügyi alkalmasság,
készség a csapatmunkára,
vevőközpontú szemlélet.
Előnyként értékeljük, ha: logisztikai vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat,
középfokú végzettség,
targoncavezetői engedély,
targoncavezetői gyakorlat.
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2016.11.07.
Előnyt jelent: logisztikai vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat,