www.cvonline.hu

RAKTÁRI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Dekorációs termékek és virágkötészeti kellékek nagykereskedelmével foglalkozó, magyar tulajdonú, piacvezető vállalkozás a szigetszentmiklósi C&C áruház raktárába teljes munkaidős

RAKTÁRI MUNKATÁRSAT

keres
határozatlan időre szóló munkavégzésre.

Feladatai:

  • árurendezés vevőtérben,
  • kézi és gépi árumozgatás vevőtérrel egybekötött raktárban, konténerek kirakodása,
  • árurendelések összekészítése, precíz komissiózása,
  • időszakosan áruszállítás kisteherautóval.

Elvárások:

  • legalább 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat (raktári, árukezeléssel kapcsolatos munkatapasztalat)
  • érvényes elektromos targonca vezetői engedély (magasemelésű targonca)
  • B kategóriájú gépkocsi vezetői jogosítvány
  • nagy teherbírás, terhelhetőség,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • rugalmas rendelkezésre állás hétvégi munkavégzésre is.

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, lendületes munkavégzés egy családias légkörű csapatban,
  • korszerű munkakörnyezet, munkavállaló barát munkahely,
  • teljesítményarányos bérezés.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi email címre vagy a Decoration and Design Kft. címére (2310 Szigetszentmiklós, Kántor u. 5.) legkésőbb 2016. június 3-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő