www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.24.
Hirdetés azonosító: 1028112

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk logisztikai bázisára keresünk Raktári munkatársakat

Feladatok:

- késztermékek betárolása, kitárolása
- belső anyagmozgatás
- kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

- OKJ-s targoncás jogosítvány a következő kategóriák valamelyikére: 3313, 3324, 3331, 3332, 3343
- 2 műszakos munkarend vállalása
- jó fizikai állóképesség és teherbírás (14-18 km gyaloglás/nap)

Előnyt jelent:
- szűkfolyosós és/vagy oldalemelésű targoncával szerzett tapasztalat
- releváns raktári / logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- dinamikus csapat
- céges buszjáratok Budapest több pontjáról

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a