www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

Az ország egyik vezető szállítással foglakozó cégéhez keresünk lendületes, tenni vágyó, lelkes munkavállalókat az alábbi pozícióba Üllőre:

RAKTÁROS

A leendő munkatárs feladatai

  • KÉZI BÉKÁVAL történő árumozgatás
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel
  • Esetenként kézi anyagmozgatás, komissiózás
  • Raktári rend biztosítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • Feltétel: raktári tapasztalat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Ingyenes buszjáratok: Csemő Monor Pilis vonalon céges busz biztosított
  • Műszakrend: Két műszak
  • Előny: az RF-pisztoly használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban érdeklődni a 20 310 1714-es telefonszámon lehet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pest