www.cvonline.hu

Raktári munkatárs

  • Frissítve 276 napja

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • beérkező áruk fogadása
  • kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • polcok feltöltése,
  • anyagmozgatás
  • leltározás

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • raktározásban szerzett tapasztalat, új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • elhivatottság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • teljesítménybér és béren kívüli juttatás
  • saját állományba való átkerülés lehetősége
  • céges buszjáratok Budapest, valamint Dabas-Inárcs-Ócsa útvonalon

Munkavégzés helye:

Alsónémedi, Pest megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 0620/505-0216-os telefonszámon.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Pest