www.cvonline.hu

Raktári munkatárs Soroksáron

  • Frissítve 37 napja

Ügyfelünk a Knorr-Bremse Hungária Kft. budapesti telephelyére keres

Raktári munkatársat

Feltételek:

  • Alapfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313)+OKJ bizonyítvány

  • Önálló, precíz munkavégzés, folyamat- és teljesítményorientáltság

Jellemzők:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása, dokumentálása

  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása

  • Beraktározás, komissiózás, áttárolás, konszolidálás, leltározás

  • Kézi és gépi beltéri anyagmozgatás raktáron belül és kívül

  • Anyagmozgások könyvelése SAP-ban, dokumentumok kezelése

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Bejelentett munka

  • Fix bér

  • Cafeteria

  • Műszakpótlék

  • Teljesítményprémium

  • Egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714 telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Magyarország
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...
Magyarország

Projektkontroller

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari b...

Kontroller