www.cvonline.hu
Raktári munkatárs (Referenciaszám: PJ4365)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1026565
lejárt

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Raktári munkatárs

Feladatok:
- Beérkező alapanyagok átvétele, kezelése
- Anyagok, termékek belső mozgatása
- A raktár tisztán tartása
Leltározásban való részvétel

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarend, folyamatos műszak illetve hétvégi túlárók vállalása
- Emelőgépkezelői / könnyűgépkezelői végzettség
- Felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Ingyenes céges busz több környező városból

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Fekete Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1 / 260 2094

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.