www.cvonline.hu

Raktári munkatárs - Rakodó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.30.
Hirdetés azonosító: 931383

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Raktári munkatárs - Rakodó
Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14.
Főbb feladatok: Gondoskodik a szállítójármű szakszerű, a rakodási munkafolyamatoknak megfelelő ki-, és berakodásáról.
Betartja a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat, munkáját hatékonyan végzi.
A raktárteret rendben és tisztán tartja.

Munkakör betöltésének feltételei: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
fizikai állóképesség,
targoncavezetői engedély, (elektromos - vezetőállásos,) és OKJ bizonyítvány
készség a csapatmunkára,
12 órás műszakrend vállalása.
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2016.02.08.
Előnyt jelent: középiskolai végzettség,
logisztikai, vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat.

(Céges buszjáratok biztosítják a könnyebb munkába járást)