www.cvonline.hu

Raktári munkatárs ( Csepel )

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1126650
lejárt

Ezúttal kerékpár forgalmazó partnerünkhöz keresünk raktáros kollégákat.

Feladatok:

  • Raktár munkájának támogatás
  • Kerékpár alkatrészek csomagolása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • betöltött 18 életév

Munkaidő: Hétfő és Péntek között napi  6-8 órában , 7:00 - 15.00 óra között

Amit kínálunk

  • bruttó 990 Ft-os órabér

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.