www.cvonline.hu

Raktári munkatárs - Áruátvevő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.01.
Hirdetés azonosító: 1079134

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Raktári munkatárs - Áruátvevő
Munkavégzés helye: 2053 Herceghalom, Zsámbéki u. 14.
Feladatok: Gondoskodik az áru szakszerű - mennyiségi és minőségi - átvételéről és az áruátvételi folyamat dokumentálásáról.
Betartja és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályokat és előírásokat.
A raktárteret rendben és tisztán tartja.
Amit kérünk: általános iskolai végzettség,
erkölcsi bizonyítvány,
pontos munkavégzés
számítógép biztos ismerete,
fizikai állóképesség,
készség a csapatmunkára,
12 órás váltott műszak vállalása.

Előnyként értékeljük, ha: középfokú iskolai végzettség,
gazdasági, logisztikai, áruforgalmi vagy adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat,
Microsoft Excel, Word és Outlook alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
targoncavezetői engedély.

(Céges buszjáratok biztosítják a könnyebb munkába járást)
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2016.11.07.
Előnyt jelent: középfokú iskolai végzettség,