www.cvonline.hu

Raktári munkatárs-alkalmi munka

  • A hirdetés 1426 napja lejárt
Csomaglogisztikai területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Csomagok mozgatása, szalagra helyezése,
  • raktárosi feladatok ellátása,
  • esetleg kézi békázás.
Elvárások:
  • 8 általános,
  • MS Office tudás,
  • erős fizikum, terhelhetőség,
  • csapatmunkára való hajlam.
Előny:
  • logisztikai ismeretek, raktározási tapasztalat,
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 1 műszakos munkarend, Hétfőtől péntekig 18:00 és 02:00 között
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 23. kerület (BILK Logisztikai Központ)
  • Kijutás: egyénileg! (ajánlott autóval közlekedni)
  • Fizetés: fix órabér + üzemanyag támogatás
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: TOF-02
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a referencia kód vagy a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.