www.cvonline.hu

RAKTÁRI MUNKATÁRS (7194)

  • A hirdetés 922 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. zalaegerszegi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktári munkatárs

Elvárások:
•középfokú végzettség

Feladatok:
•beérkező alapanyagok bevételezése, esetleges korrekciók kezelése
•üzemek alapanyag-ellátásának koordinálása
•alapanyagok kikönyvelése üzemekre
•beérkező alapanyagokra/kimenő szállításokra EKAER bejelentése és lezárása
•társgyári kiszállítások dokumentálása, SAP oldalról előkészítése
•GE-s és nem GE-s export kiszállítások dokumentálása, SAP oldalról előkészítése
•GE-s vevők export számláinak elkészítése
•csomagolóanyag könyvelése, készletfigyelés
•raktári leltárokban való közreműködés támogatóként
•bérmunkás partnerekkel való együttműködés, bérmunkás anyagok könyvelése
•gyorspostával, futárszolgálatokkal (DHL, TNT, Fedex)  történő szállítások kezelése
•napi gyári készletriport készítése
•társgyári raktárakkal szoros együttműködés

Előny:
•Vámügyintézői végzettség és SAP ismeret
•Hasonló munkakörben, területen szerzett tapasztalat
•Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:
•határozatlan idejű munkaviszony
•cafeteria

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857