www.cvonline.hu

Raktári munkatárs – raktáros

  • A hirdetés 212 napja lejárt

Európai élelmiszerhálózatot építő cég felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a raktárból kimenő áruk megrendelés szerinti összekészítése (mélyhűtött és száraz áru egyaránt)
  • a raktárba érkező áruk fogadása, átvétele
  • a kiszállítási rendszer segítése
  • raktári rend és tisztaság fenntartásának biztosítása
  • raktár tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • rugalmas munkavégzés
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • raktározási gyakorlat előnyt jelent

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő