www.cvonline.hu

Raktári munkák Angliában

  • A hirdetés 847 napja lejárt

Bevezető:
Az Egyesült Királyság egész területére, textil, kozmetikai szer, elektronikai cikk és élelmiszer raktárakba keresünk fiúkat, lányokat, párokat komissiózási feladatok ellátására, akár azonnali kezdéssel, határozatlan idejű szerződésekkel, hosszú távra.

További információk:
Tapasztalat nem szükséges, viszont legalább alapszintű angoltudás igen. Férfiakat, nőket, párokat egyaránt el tudunk helyezni!

Feladat:
Termékek pakolása, szortírozása, felcímkézése, szállítmányok összeállítása megrendelés alapján.

Fizetés:
Minimum bruttó 6,50 GBP/óra (kb. nettó 850-900 GBP/hó) ezen felül túlóra és éjszakai műszak pótlék

Munkaidő:
36-42 óra/hét, a nyári szezonban általában túlóralehetőség is van.

Szállás:
Kb. 70 GBP/hét, rezsivel együtt, kétágyas szobákban

Étkezés:
Egyénileg megoldott, vagy kedvezményes étkezési lehetőség a raktár étkezdéjében.

Jelentkezési feltételek:

  • férfikat, nőket, és párokat is el tudunk helyezni
  • legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • minimum 280.000 Ft indulótőke megléte, amely tartalmaz minden felmerülő költséget, mint például szállás, étkezés, kiutazás, költőpénz az első fizetésig, stb.
Tovább a konkrét álláshirdetéseinkhez:

További információk M&S raktárosi munkáiról közvetlenül ott dolgozó ügyfeleinktől:

Angol nyelvű fényképes önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése címre.

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik legalább TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni.
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr