www.cvonline.hu
Raktári munka (Referenciaszám: PJ4672)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.09.
Jelentkezési határidő: 2016.07.13.
Hirdetés azonosító: 1059033
lejárt

Szigetszentmiklósi partnerünk megbízásából keresünk diákokat nyárra, raktári munkára

Feladatok:
- Beérkező alapanyagok címkézése, válogatása
- Dobozok pakolása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév

Műszakok:
- Hétfőtől péntekig 6 14.30 és 14.30 23.00

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós - a bejárás ingyenes céges busszal biztosított a környező településekről és Budapestről is

Kérjük, telefonszámodat az e-mail tárgy mezőben - a referenciaszám megjelölésével - küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest