www.cvonline.hu

Raktári munka Németországban-már alap német nyelvtudással

  • A hirdetés 39 napja lejárt

Bréma és Essen közelében lévő élelmiszerraktárakba keresünk raktári dolgozókat, komissiózó munkakörbe. Tapasztalat előny de nem feltétel, a pozíció már A1/A2-es német nyelvtudással is betölthető!
Ez egy remek lehetőség, hiszen szaktudás és erős nyelvtudás nélkül is betölthető állás!

Feladatok:
Komissiózás
Az áruk és szállítólevelek ellenőrzése
Raklapok rendezése és biztosítása

Elvárások:
Jó fizikum, és állóképesség
35 éves felső korhatár
Utazási hajlandóság
Legalább erős alap szintű német nyelvtudás
(1-1000-ig ismerni a számokat, headset-en érkező utasítások végrehajtása)
Jogosítvány valamint saját autó előny, de nem feltétel, hiszen a kiutazást egyénileg kell megoldani!

Amit a munkaadó kínál:
Bruttó 9 € / óra, természetesen túlóra lehetőség is
Kedvezményes szállás 1,2,3, vagy 4 ágyas szobákban : havi 175-215 €/ hó
A szállás teljesen felszerelt, WIFI / internet hozzáférést egyénileg kell megoldani.
3 műszakos munkarend

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola