www.cvonline.hu

Raktári munka Németországban-már alap német nyelvtudással

  • Frissítve 22 napja

Hamburg közelébe keresünk

raktári dolgozókat

komissiózó munkakörbe. Tapasztalat előny de nem feltétel, a pozíció már A2-es német nyelvtudással is betölthető!

Párok is jelentkezhetnek, abban az esetben, ha autóval tudnak kiutazni, és legalább az egyik fél jól beszéli a nyelvet.

Ez egy remek lehetőség, hiszen szaktudás és erős nyelvtudás nélkül is betölthető állás!

Feladatok:

  • Komissiózás
  • Az áruk és szállítólevelek ellenőrzése

Elvárások:

  • Jó fizikum, és állóképesség
  • Utazási hajlandóság
  • Legalább erős alap szintű német nyelvtudás
  • Jogosítvány valamint saját autó előny, de nem feltétel

Amit a munkaadó kínál:

  • Bruttó 9-12 € / óra, természetesen túlóra lehetőség is
  • Kedvezményes szállás: havi 250 €/ hó
  • 3 műszakos munkarend, ami hétfőtől péntekig oszlik el
Munkavégzés helye Hambrug, Németország
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 470000
Régió Budapest, Baranya, Békés, Nógrád, ... Tolna, Somogy, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala, Külföld