www.cvonline.hu
Raktári munka - Budaörs (Referenciaszám: PJ5039)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1088204
lejárt

Budaörsre keresünk diákokat raktári munkára

Feladatok:
- Csomagrakodás
- Anyagmozgatás (20-50 kg között)
- Postai küldemények irányítása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti minimum 2 nap vállalása

Műszakok:
- Délutános: 12.35-20.55 vagy 13.25-21.45
- Éjszakás: 20.00-04.20 vagy 21.50-06.15

A kijutás ingyenes céges busszal biztosított!

Indulási helyszínek Budapestről: Örs Vezér tere, Stadionok, Baross tér, Blaha Lujza tér, Ferenciek tere, Sasadi út (Örs Vezér terétől 35 perc)

Kérjük, telefonszámodat a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest